Anti-Fog čistící sada

Anti-Fog čistící sada

Sada na optiku od firmy Vortex je určená pro čištění čoček objektivů fotoaparátů, dalekohledů, dálkoměrů, puškohledů a jiných optických přístrojů. Stejně dobře poslouží při čištění brýlí, kde přípravek účinně zabraňuje zamlžování skel, např. při sportu.

Výrobce
Vortex
Dostupnost
Produkt je skladem u dodavatele
Cena
400 Kč
331 Kč (bez DPH)
400 Kč

Doporučujeme přikoupit

Sada obsahuje vše potřebné pro čištění optiky:

jemný štěteček pro odstranění malých prachových částic z optické plochy. Každé čištění optických ploch by mělo začít tím, že si připravíme čisté místo, kde se nebude prášit. Pěčlivě se podíváme na způsob znečištění optické plochy. Jako první použijeme jemný štěteček, kterým odstraníme malé prachové částice, které by při vlastním čištění mohly způsobit poškrábání plochy.

Pokud používáme čistící pero LensPen můžeme po odstranění prachových částic začít čištění karbonovým polštářkem na druhém konci Lenspenu.

Pokud používáme čistící roztok AntiFog s antistatickou utěrkou, pak nejprve zlehka otřeme plochu suchým kouskem hadříku. Poté naneseme čistící roztok na hadřík nebo na smotek čisté lékařské buničiny (nikdy nepoužívejte papírový kapesíček nebo ubrousek!!). Jemně vyčistíme optickou plochu a necháme roztok zvolna odpařit z povrchu. Zaschlé stopy pak vyleštíme anstistatickým hadříkem. Nepoužíváme sílu. Pokud nečistota není zcela odstraněná, postup opakujeme.

Ostatní produkty na čištění 

Vzduchový čistící balónek, velikost S Vzduchový čistící balónek, velikost S

Určeno pro odstranění prachu stlačeným vzduchem

detail 320 Kč