Bino lupa Bresser Biorit ICD 20x

Bino lupa Bresser Biorit ICD 20x

Mikroskopy Biorit ICD jsou určeny pro pozorování povrchů.Jsou vynikající pomůckou pro biology, pozorovatele přírodnin, minerálů, pro rytce, numizmatiky nebo filatelisty.

Výrobce
Bresser
Dostupnost
Produkt je skladem u dodavatele
Cena
4 185 Kč
3 459 Kč (bez DPH)
4 185 Kč

Binokulární lupa Biorit ICD 20x

Biorit ICD-LL je kvalitní mikroskop s horním osvitem určený pro pozorování povrchů.

Mikroskop je v základu osazený širokoúhlými okuláry se zvětšením 10x a objektivem se zvětšením 2x. Celkové zvětšení mikroskopu je 20x. Objektiv i okuláry jsou vyměnitelné. Optická soustava je hodně světelná a během dne není potřeba umělého přisvícení, pokud je potřeba, je možné použít vestavěného horního 10W světla. Tělo a nosná konstrukce je celokovová, pevná a stabilní. Ostření je hřebenové s rozsahem 40mm. Největší zaostřitelná vzdálenost je 70mm. Lze pozorovat povrchy vzorků o max. výšce 60mm. Max. vzdálenost mezi objektivem a stolkem je 130mm. Zorné pole mikroskopu při zvětšení 20x je 10mm. Součástí mikroskopu jsou vykrojené gumové očnice a výměnná matnice na plochu pracovního stolku. Dioptrická korekce je umístěná na levém okuláru. Ploché preparáty je možné uchytit pomocí klipsen na mikroskopovacím stolku.

Závěrem,
Biorit ICD je určený pro pozorování povrchů. Je vynikající pomůckou pro biology, pozorovatele přírodnin, minerálů, pro rytce, numizmatiky nebo filatelisty.

Katalogové číslo 5802500
Zvětšení 20
Typ mikroskopu binokulární lupa
Hlavice mikroskopu binokulární
Okuláry WF-10x
Objektivy 2x
Osvětlení horní 10W
Ostření mikroskopu jednostupňové
Uchycení preparátu klipsny
Barva bílá
Rozměry (mm) 170x114x262-351
Hmotnost 2.2kg