SIGNAL N340 RT

Digitální noční vidění SIGNAL N340 RT

Kompaktní digitální noční viděni pro pozorování a orientaci v noci, s WiFi připojením mobilních zařízeni a podporující technologii Stream Vision.

Výrobce
Yukon
Dostupnost
Produkt je skladem u dodavatele
Cena
10 890 Kč
9 000 Kč (bez DPH)
10 890 Kč

Doporučujeme přikoupit

SIGNAL N340 RT

  1. Zvětšení 4,5x / 9x
  2. Pozorovací dosah přes 300 metrů
  3. IR přísvit s dlouhým dosahem
  4. Širší pozorovací úhel
  5. Napájení 4x AA bat.
  6. Integrovaný videorekordér
  7. Wi-Fi propojení se smartphonem
  8. Ovládání a vysilání videa s aplikací Stream Vision
  9. Lehký a kompaktní
  10. Aktualizovatelný software

Variabilní zvětšení

Digitální monokulár nočního vidění Signal má optické zvětšení 4,5x, a k tomu je vybaven 2x digitálním zvětšením. Dokonce i na maximálním optickém a digitálním zvětšení snímač a displej poskytují vysoce kvalitní obraz.

Vestavěný videorekordér

Nahrávání videa a focení je bezproblémové díky integrovanému videorekordéru. Snímky a videoobsah jsou uloženy v interní paměti přístroje a mohou být snadno přeneseny na PC / laptop prostřednictvím kabelového připojení nebo do smartphonu nebo tabletu Wi-Fi připojením pomocí aplikace Stream Vision.

IR přísvit s dlouhým dosahem

Digitální noční monokulár Signal je vybaven výkonným vestavěným IR přísvitem o vlnové délce 850 nm (pro maximální dosah) nebo 940 nm (pro neviditelné světlo). Několika stupňová regulace intenzity umožňuje seřízení výkonu přísvitu pro pozorování jak na krátké tak dlouhé vzdálenosti.

Pozorování na velkou vzdálenost

Vysoce citlivý senzor, velké zvětšení a vestavěný výkonný IR přísvit dělají noční vidění Signal perfektním přístrojem s detekční vzdálenosti více než 300m.

Kompatibilita s denním světlem

Díky automatické regulace digitální noční vidění může být použito i za denního světla beze strachu s jeho okamžitého nebo dlouhodobého poškození. Přístroj se nepoškodí ani při pozorování v noci pokud by došlo k nasvícení světlomety aut, baterek nebo pouličním osvětlením. Pro komfortní pozorování za denního světla krytka objektivu je vybavena filtrem ke snížení jasu a zvýšení kontrastu obrazu.

Dálkové ovládání a on-line vysílání

Použitím bezplatné aplikace Stream Vision, která je kompatibilní se systémem iOS a technologií Android, je přístroj Signal připojen pomocí Wi-Fi k vašemu Smarthphonu. Toto spojení umožňuje přenos snímků a videa do smartphonů a dalších bezdrátových zařízení v reálném čase, nahrávání videa na YouTube a další platforem, živé vysílání videa, a dokonce umožňuje použití vašeho smartphonu jako bezdrátového dálkového ovládání!

Napájení

Digitální noční vidění Signal lze napájet AA baterií nebo externím zdrojem (powerbankou) s mikro USB připojením. Při používání přístroje Signal v nízkých teplotách je vhodné použít externí zdroj, který můžete udržet v teple například pod oblečením a zabránit tak jeho rychlému vybití promrznutím.

Display off

Během krátkodobého odložení přístroje doporučuje se použít funkci Display Off, která vypne displej přístroje bez přerušení napájení ostatních obvodu. Použití Display Off šetři energii napájení a zároveň umožňuje okamžitý start přístroje když potřebujete pozorovat.


Lehký a kompaktní

Noční vidění Signal je lehký a kompaktní, což dělá přístroj perfektní volbou pro dlouhodobé používání.

 

Zvětšení:  4,5 / 9x
Maximalní zvětšení:  9x
Průměr objektivu:  28 mm
Zorný úhel:  7,7°
Typ displeje:  LCD
Senzor:  CMOS 640x480
Citlivost:  3.5x10^-4 (915nm)
Oční reliéf:  14mm
Vlnová délka IR:  940 (neviditelný) nm
Napájení:  4 - 6.5 V (4xAA bat.) V
Dioptrická korekce:  ±5dioptrie
Vzdálenost detekce:  300m
Plnění dusíkem:  Ne
Provozní teploty: -15 ... +50 °C
Wi-Fi:  Ano
USB, typ: Micro
Provozní doba:  4 ... 6 hod.
Připojovácí závit:  1/4
Videorekordér:  vestavěný, 8Gb
Video/Foto formát:  .avi / .jpg
Video/Foto rozlíšení:  video: 320x240; 640х480 / foto: 320х240; 640х480; 1280х960
Rozměry:  168x111x56mm
Externí napájení:  Power Bank, 5В (microUSB)
Hmotnost: 0,35kg