Bresser Wave 10x42 WP URC

akce Bresser Wave 10x42 WP URC

Nová řada turistických a ornitologických dalekohledů od firmy Bresser. Střechové hranoly, vodotěsné, plněné dusíkem, kvalitní optika a zpracování, moderní design.

Výrobce
Bresser
Dostupnost
Skladem 1 až 2 kusy
Cena
4 100 Kč
3 388 Kč (bez DPH)
4 100 Kč

Praktické univerzální binokuláry

Binokulární dalekohledy se střechovými hranoly a kvalitní optikou, které velmi dobře poslouží během běžných výprav do přírody, při pozorování okolní krajiny, ptactva, zvěře, při pohledu z rozhledny nebo při sledování letadel aj.

Menší rozměry a nižší hmotnost umožní pohodlné nošení v batohu nebo v závěsu na krčním popruhu nebo zádovém popruhu (volitelné příslušenství). Dalekohledy Wave poskytují jasný a ostrý obraz až do soumraku. 

Dalekohledy jsou vodotěsné podle normy IPX7 a odolají vodnímu sloupci odpovídajícímu hloubce 1m. Proti mlžení vnitřních prostor jsou plněné inertním plynem, což také prodlužuje jejich životnost.

Výborná optika

Optiké členy jsou vyrobené z premiového optického skla BaK4. Všechny plochy jsou opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami FMC Bresser URC, které mají 95% transmitanci a zajistí tak jasný, ostrý a kontrastní obraz s věrným podáním barev. Kvalitní URC (Ultimate Reflection Coating) antireflexní vrstvy Bresser navíc zlepšují jas obrazu i při mírném soumraku nebo při nepříznivých světelných podmínkách.

Velmi dobré mechanické zpracování

Dalekohledy jsou velmi dobře vyrobené i po mechanické stránce. Celokovový systém ostření umožní pohodlné a přesné zaostření obrazu. Krytky objektivů jsou uchycené k tubusu dalekohedu, což zabrání jejich ztrátě. Okuláry v provedení LE s velkou vzdáleností výstupní pupily nabízí možnosti nastavení optimální vzdálenosti oka od okuláru a vymezení pozorovaného zorného pole. V poloze se zasunutými očnicemi tak lze pozorovat i s nasazenými brýlemi. Očnice jsou otočné vysunovací typu Twist-Up. Jejich povrch je pogumovaný a pohodlně padne na oční jamky. Dioptrická korekce na pravém okuláru umožní přesné zaostření, díky čemuž mohou být obě oči při pohledu dalekohledem uvolněné a v obraze uvidí více detailů.

Součástí dalekohledu je pouzdro, neoprénový krční popruh a krytky.

Varianty s různým zvětšením

Dalekohledy Wave o průměru 42mm se dodávají se zvětšením 8x nebo 10x.

  • Wave 8x42 - zvětšení 8x poskytuje širší zorné pole a lépe se jím pozorují i pohybující se objekty. Při zvětšení 8x je obraz stabilnější.

  • Wave 10x42 - zvětšení 10x poskytuje větší obraz, v němž si lze všimnout více detailů. Pokud tedy potřebujete pozorovat detaily, je lépe pořídit zvětšení 10x.

VLASTNOSTI:

  • Průměr objektivů 42mm. Skladné rozměry a nižší hmotnost pro pohodlné používání během denních výletů.

  • Zvětšení 8x nebo 10x.

  • Optika z optického skla Premium BaK4 s vícenásobnými antireflexními vrstvami FMC Bresser URC pro lepší přenost světla a ostrost obrazu.

  • Celokovový systém ostření.

  • Nejkratší zaostřitelná vzdálenost od 3,5m.

  • Vodotěsnost IPX7 do hloubky 1m a plnění inertním plynem proti mlžení vnitřních prostor dalekohledu.

  • LE okuláry s delší vzdáleností výstupní pupily a otočné vysunovací očnice Twit-Up s pogumovaným povrchem.

  • Pogumovaný povrch těla dalekohledu pro pohodlné a bezpečné držení.

Balení obsahuje: dalekohled, krytky, široký krční popruh, brašnu.

A1 B1
A2 B2
A3 B3
A4 B4
A5 B5