Lupa Levenhuk Zeno 1000 LED 2,5/5x/88mm

Lupa Levenhuk Zeno 1000 LED  2,5/5x/88mm

Levenhuk Zeno 1000 je unikátní stolní lupa, kterou lze použít ke studit textů a malých předmětů.

Výrobce
Levenhuk
Dostupnost
Dočasně vyprodáno
Cena
645 Kč
533 Kč (bez DPH)
645 Kč

Levenhuk Zeno 1000 je unikátní stolní lupa,

kterou lze použít ke studit textů a malých předmětů. Díky speciálnímu držáku ji můžete připevnit ke stolu, zatímco její ohebné rameno vám umožňuje lupu natočit do požadované polohy.

To vše vám umožňuje pozorovaný objekt přidržovat oběma rukama, případně na objektu pracovat, aniž byste přitom museli držet lupu.

Například práce se šperky nebo hodinkami nebyla nikdy snazší. Prostě je uchopte jednou rukou a volnou ruku použijte k práci s nástroji.

Hlavní čočka 2,5x o širokém průměru 88 mm vám umožňuje pozorovat relativně velké objekty, aniž byste museli lupou pohybovat. Menší přídavná čočka se nachází blíže k rukojeti lupy. Nabízí zvětšení 5x a umožňuje vám pozorovat i nejmenší detaily pozorovaného objektu.

Při správném používání a péči vám tato lupa bude díky použití odolných materiálů sloužit dlouhou řadu let. Čočka je vyrobena z kvalitního optického plastu s vlastnostmi podobnými skleněným čočkám. Bezobroučková konstrukce působí velmi stylově a nabízí širší zorné pole a snižuje hmotnost lupy.

Tato lupa se dodává s ochranným pouzdrem, třemi bateriemi AAA a příručkou. 

Kód:  38119
Průměr čočky (rozměry), mm 88
Průměr přídavné čočky, mm 21
Zvětšení, x 2,5
Zvětšení přídavné čočky, x 5
Materiál optiky akrylát
Materiál rukojeti hliníková slitina
Záruka: doživotní
Hmotnost:  0.4 kg.
Rozměry balení (d x š x v):  17.0×6.0×27.0 cm.